Tepelné čerpadlá ventilačné > Nibe > Fighter 100P

Fighter 100P

Tepelné čerpadlo Fighter 100P je ideálnym riešením pre jednogeneračné či dvojgeneračné rodinné domy aj pre budovy slúžiace verejnosti. Je určené pre ventiláciu domov s výškou miestností cca 2,5 m a obytnou plochou 60 – 200 m²

Mechanický ventilačný systém s lokálnymi ventilačnými průduchy a s tepelným čerpadlom využívajúcim energiu získanú z ventilačného vzduchu na ohrev teplej vody.

 

Tepelné čerpadlo Fighter 100P využíva tepelnú energiu získanú z odpadného ventilačného vzduchu na ohrev teplej vody. Ak je potrebné väčšie množstvo teplej vody, zapína sa automaticky prídavné elektrické vykurovacie teleso s príkonom 1,5 kW.

 

Fighter 100P ponúka kompletné riešenie, ktoré nahradí tak bežný zásobníkový ohrievač TUV ako aj samostatnú ventilačnú jednotku s rekuperáciou.

 

Ovládanie jednotky Fighter 100P je veľmi jednoduché. Je vybavená kontrolkou a prepínačom, ktoré sú ľahko prístupné na ovládacom paneli umiestnenom v jej prednej časti. Rovnako jednoduchá je i jej údržba. Napríklad filter ventilačného vzduchu je umiestnený vo vyberateľnej kazete.

 

Mám záujem o viac informácii o tomto produkte

Pre otvorenie kliknite sem