Tepelné čerpadlá ventilačné > Nibe > Fighter 410P

Fighter 410P

Tepelné čerpadlo Fighter 410P je určené pre jednogeneračné či dvojgeneračné rodinné domy s tepelnou stratou 4 – 6 kW (norma NE) a s výškou miestností cca 2,50 m.

Mechanický ventilačný systém (s centrálnym rozvodom vzduchu) a s tepelným čerpadlom využívajúci energiu získanú z ventilačného vzduchu k ohrevu teplej úžitkovej vody a vytápaniu a súčasne k predohrievaniu čerstvého vonkajšieho vzduchu privádzaného do miestností.

 

V prípade možného odstavenia teplovodného vykurovacieho systému bude pomocou energie získavanej z odpadného ventilačného vzduchu ohrievaná teplá voda a predhrievaný čerstvý vzduch privádzaný do miestností (rekuperácia).

 

Tepelné čerpadlo Fighter 410P využíva tepelnú energiu získanú z odpadného ventilačného vzduchu na ohrev teplej úžitkovej vody, vykurovanie a predohrievanie čerstvého ventilačného vzduchu privádzaného do miestností.

 

Mikroprocesorová jednotka využívajúca riadenie podľa vonkajšej teploty neustále zaisťuje efektívnu prevádzku systému a zaručuje udržiavanie nastavenej izbovej teploty. Tá sa nastavuje pomocou termostatických hlavíc na radiátoroch. Tepelné čerpadlo Fighter 410P je vybavené prídavným zdrojom tepla vo forme integrovaného vykurovacieho telesa, ktoré sa v prípade potreby (kedy tepelné čerpadlo už nie je schopné svojim výkonom pokryť aktuálne nároky na teplo) automaticky zapne a pri prevádzke automaticky prepína medzi príkonom 2×3.0 a 3×3.0 kW.

 

Ovládacie prvky na riadiacom paneli sú prehľadne usporiadané a umožňujú ľahké ovládanie.

 

 

 

Mám záujem o viac informácii o tomto produkte

Pre otvorenie kliknite sem