O nás

O nás

Sme spoločnosť poskytujúca profesionálne služby a servis v oblasti vykurovania, vetrania a chladenia. Našou špecializáciou sú aplikácie systémov využívajúcich obnoviteľné zdroje energie, ako tepelné čerpadlá, solárne systémy, rekuperačné vetranie, ale aj klasické systémy ako kotlová technika.

Klient je najdôležitejší

Naším klientom ponúkame systémové riešenia šité na mieru ich skutočným potrebám. Tomuto cieľu prispôsobujeme celé naše produktové portfólio tak, aby sme mali odpoveď na každú Vašu otázku a pripravené riešenie pre každú vašu požiadavku. Či už je Vaša požiadavka jednoduchá, alebo sa spolu pustíme do ambiciózneho moderného projektu, sme tu pre Vás, spoľahnite sa.

Služby

Na Vašej stavbe chceme byť od začiatku a musíme byť kompetentný. Preto je samozrejmosťou vypracovanie projektovej dokumentácie, našim klientom samozrejme bezplatne. Búrlivé časy improvizácie sú už iba zlou spomienkou. Konzultácie, úpravy, účasť na kontrolných dňoch na stavbe, samozrejme, je to predsa Váš dom, Vaša firma, Vaše priestory a v neposlednom rade naše spoločné dielo a my tam budeme s Vami.

Produkty

Produkty ktoré ponúkame musia byť na najvyššej úrovni. Technickej, kvalitatívnej, musia byť inovatívne a spoľahlivé. Takto sme ich starostlivo vyberali, absolvovali veľa stretnutí s výrobcami, dolaďovali podmienky. Výsledkom je portfólio ktoré Vás uspokojí a značky na ktoré sa môžeme spoľahnúť.