O nás > Novinky

Novinky

Prehľad noviniek spoločnosti Heating studio.

 

Chcete dostávať najčerstejšie novinky a akcie na Váš email?

Prihláste sa na odber newslettru.

 

29.01.2013

DAIKIN Altherma – nízkoteplotný systém

4 výhody pre nové nízkoteplotné tepelné čerpadlo Daikin Altherma.


Úspora prevádzkových nákladov a udržiavanie optimálneho komfortuSystém Daikin Altherma sa spúšťa s komponentmi so správnou veľkosťou pre váš domov, preto neplatíte za nepotrebný výkon. Vo svojom srdci má vysoko účinný kompresor, ktorý vytvára maximálny výkon s minimálnou energiou. 

Inteligentné ovládanie zaručuje najúčinnejšie využitie energie počas všetkých sezón, dokonca aj vo veľmi chladnom počasí, a udržuje nízke prevádzkové náklady. Okrem toho, takmer žiadna údržba a vynikajúce hodnotenia kreditných schém energetickej účinnosti. Celkovo ponúka inštalácia systému Daikin Altherma výborný návrat investície a účinnú prevádzku vo všetkých podmienkach.

Dokonalé riešenie pre nové budovy a nízkoenergetické domyČi už rekonštruujete alebo budujete novú budovu, Daikin Altherma je ideálnym riešením vykurovania alebo chladenia. Je vhodná pre všetky podnebia, vydrží aj drsné zimné podmienky a poskytne stabilné teploty v miestnostiach v celom dome. 

Systém je dokonca možné pripojiť ku všetkým typom nízkoteplotných výhrevných telies, ktoré sa používajú v moderných rezidenčných stavbách. Medzi ne patria podlahové kúrenie, nízkoteplotné radiátory, jednotky Fan-coil a konvektory tepelných čerpadiel. A výsledok: jeden systém pre optimálny komfort počas celého roka.

Kompaktné riešenie s prípravou teplej pitnej vodyS rozmermi iba 600 x 728 mm zaberá samostatne stojaca vnútorná jednotka Daikin Altherma minimálny priestor. Obsahuje veľký zásobník s objemom 180 alebo 260 l, ktorého tepelná strata je o 50% menšia než pri štandardnom zásobníku. Inteligentné ovládanie ponúka funkciu časovania (zohrievanie zásobníka v určitom čase dňa) a funkciu opätovného ohrievania (automatické opätovné ohrievanie pri poklese teploty pod zadanú minimálnu teplotu).

Intuitívne a samovysvetľujúce ovládaniePrístup k používateľským nastaveniam systému Daikin Altherma získate cez veľký a jasný displej s intuitívnou a samovysvetľujúcou ponukou. Obsahuje časovače pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody. Tie zaručujú stabilné teploty v miestnosti pre vyšší komfort a správnu teplotu teplej pitnej vody pre vyššiu účinnosť. Podrobnejšie ponuky ponúkajú ďalšie informácie a rozšírené ovládanie riadenia energie. 

Poprípade môžete využiť zjednodušený displej, ktorý zobrazuje izbovú teplotu a umožňuje zmenu nastavenia teploty.