O nás > Novinky

Novinky

Prehľad noviniek spoločnosti Heating studio.

 

Chcete dostávať najčerstejšie novinky a akcie na Váš email?

Prihláste sa na odber newslettru.

 

20.10.2011

Bezpečne Spoľahlivo Efektívne

Akcia: Modernizujte plynové zdroje tepla v rodinných domoch.
V spolupráci s SPP sme na obdobie od 1. septembra 2011 do 31. marca 2012, pripravili akciu zameranú na obnovu a modernizáciu plynových zdrojov tepla v rodinných domoch. Táto prináša 15 atraktívnych zostáv plynových kondenzačných kotlov za mimoriadne atraktívnych podmienok:

  • Na v kampani uvedené akciové zostavy platí predĺžená záruka 5 rokov. 
  • Na už beztak zvýhodnené zostavy plynových kondenzačných kotlov bude v termíne trvania akcie priznaná partnerom Viessmann dodatočná mimoriadna zľava vo výške 10 %. 
  • Možnosť využitia celoslovenskej siete Viessmann kompetenčných centier a partnerov zapojených v akcii Bezpečne Spoľahlivo Efektívne. Kontaktné údaje na www.viessmann.sk a www.spp.sk. 
  • Možnosť využiť celoslovenskú sieť certifikovaných servisných technikov Viessmann. Kontaktné údaje na www.viessmann.sk a www.spp.sk. 
  • Možnosť využitia 24 hodinového servisného call centra. 
  • Možnosť využitia finančných služieb Viessmann – lízing vykurovacej techniky do 24 hodín resp. SPP – plynoúver. 

Možnosť využiť túto mimoriadnu akciu majú všetci zákazníci SPP po predložení kupónu*,ktorý môžu získať cez web www.spp.sk alebo prostredníctvom Zákazníckej linky SPP alebo Zákazníckych centier SPP.

*V období od 1. septembra do 11. novembra 2011 platí akcia len pre zákazníkov SPP. Ceny uvedené v brožúre sú sú vrátane zákonnej DPH 20%. 

Prospekt na stiahnutie