Zásobníkové ohrievače vody > Viessmann > Vitocell 340-M

Vitocell 340-M

Multivalentný zásobník vykurovacej vody a zásobníkový ohrievač vody s integrovaným ohrevom pitnej vody

 

Celkový objem: 750 litrov a 1000 litrov

Vitocell 340-M predstavuje kombináciu akumulačného zásobníku vykurovacej vody a zásobníkového ohrievača vody. 

 

Tieto multivalentné kombinované ohrievače zlučujú viaceré funkcie v jednom zariadení. Sú pripravené pre viacero zdrojov tepla. Okrem vykurovacích kotlov na olej alebo plyn ich možno pripojiť tiež na kotly na tuhé palivo, na tepelné čerpadlá ako aj solárne zariadenie.

Výhody na prvý pohľad:

  • Vitocell 340-M – kombinácia akumulačného zásobníku vykurovacej vody a zásobníkového ohrievača vody.
  • Pre vykurovacie systémy s viacerými zdrojmi tepla. Mimoriadne vhodný na použitie so solárnymi systémami Viessmann pre ohrev pitnej vody a podporu vykurovania.
  • Prípoje v rôznych výškach umožňujú použitie rôznych zdrojov tepla – napr. kotlov na tuhé palivá alebo tepelné čerpadlá. Vrstvenie teplôt to nijak neovplyvňuje.
  • Nízke priestorové a montážne nároky – Vitocell 340-M je zásobníkový ohrievač vody a akumulačný zásobník v jednom zariadení.
  • Vitocell 340-M: vlnitá rúrka na pitnú vodu z vysoko legovanej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, pružne a bez napätia integrovaná v nádobe zásobníka.
  • Optimálne využitie solárnej energie dobrým prenosom tepla v dolnej oblasti cez veľkú plochu výmenníka tepla vlnitej rúrky na pitnú vodu.

Mám záujem o viac informácii o tomto produkte

Pre otvorenie kliknite sem