Kondenzačné plynové kotly > Viessmann > Vitodens 333-F

Vitodens 333-F

Kompaktný plynový kondenzačný kotol s integorvaným smaltovaným nabíjacím zásobníkom prípadne so zásobníkom s vykurovacou špirálou.

 

Menovitý tepelný výkon: 3,8 do 26 kW

Kompaktný kondenzačný kotol Vitodens 333-F vám ponúka výhody nástenného kotla Vitodens 300-W s integrovaným vysokokvalitným zásobníkom v jednom zariadení. 

Hodí sa na modernizáciu aj pre novostavbu. Stacionárny kondenzačný kotol presvedčí bezpečnou prevádzkou a integorvaným 130 litrovým zásobníkom na ohrev teplej vody alebo 100 litrovým nabíjacím zásobníkom. 

Vrátane ohrevu pitnej vody

Vitodens 333-F je ideálna kombinácia efektívnej plynovej vykurovacej techniky a spoľahlivého ohrevu pitnej vody. Vykurovacia centrála sa vyznačuje mimoriadnou prevádzkovou bezpečnosťou a vysokým stupňom využitia. Popri úspornému využívaniu zemného plynu ležia aj náklady na údržbu na konci škály.

S výkonovým rozsahom do 26 kW pokrýva Vitodens 333-F veľký rozsah možností  pri modernizácii – od panelových bytov až po jedno a dvojrodinné domy. 

Kompaktne zhotovený a zmontovaný

Rozmery zariadenia Vitodens 333-F nie sú väčšie ako je kombinovaná mraznička s chladničkou. Kotol sa dodáva kompletne zmontovaný už zo závodu, čim sa výrazne skrátil čas montáže, čo je výhoda hlavne v priebehu modernizácie.

Kompaktný a efektívny 

Vitodens 333-F je výkonná kompaktná vykurovacia centrála. Nerezový zásobník s objemom 100 litrov sa stará o vysoký komfort teplej vody. Pre oblasti s tvrdou vodou je k dispozícii ako alternatíva verzia so 130 litrovým zásobníkom s vykurovacou špirálou. Táto vykurovacia špirála so svojím hladkým povrchom sa nezanáša s vápenatými usadeninami.

Plynový horák MatriX s inteligentnou reguláciou spaľovania Lambda Pro Control sa prispôsobí zmenám druhu plynu a garantuje konštantne vysoký stupeň využitia až 98%. 

Nová regulácia

Nová regulácia Vitotronic je výnimočná svojím intuitívnym ovládaním. Dobre čitateľný a osvetlený čierno-biely displej je o 70% väčší ako pri porovnateľných zariadeniach. Zároveň umožňuje aj grafické znázornenie priebehu vykurovania. V prípade, že si neviete rady, stačí jedno zmačknutie tlačítka Pomoc a ďalšie kroky vám budú vysvetlené. 

Integrované vysokoúčinné čerpadlo na jednosmerný prúd 

Nové vysokoefektívne čerpadlo na jendosmerný prúd spotrebuje v porovnaní s bežnými čerpadlami až 70% menej prúdu a zodpovedá tým požiadavke na nízku spotrebu energie. 

Výhody na prvý pohľad:

 • Kompletná kondenzačná vykurovacia centrála s integorvaným nabíjacím zásobníkom z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele prípadne so zásobníkom s vykurovacou špirálou, 3,8 až 26 kW
 • Normovaný stupeň využitia: 
 • až 98% (Hs) / 109% (Hi)
 • Dlhá životnosť a efektívnosť vďaka výhrevnej ploche z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Inox-Radial
 • Plynový horák MatriX s inteligentnou reguláciou spaľovania Lambda Pro Control: vysoká prevádzková spoľahlivosť a nízke emisie škodlivín.
 • 100 litrový zásobník z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele (130 litrový zásobník s vykurovacou špirálou)
 • Integrované vysokoúčinné čerpadlo na jednosmerný prúd
 • Jednoduché ovládanie pomocou novej regúlácie s jasným textom a grafickým znázornením ako aj separátne dodávané ovládanie na stenu
 • Univerzálne prípojky pre individuálnu montáž
 • Nie je potrebný odstup na montáž
 • Expanzná nádoba na pitnú vodu a cirkulačné čerpadlo integrované do zariadenia
 • Doplnková sada v rozmeroch a dizajne zariadenia umožňuje ovládanie jedného vykurovacieho okruhu s a jedného bez zmiešavača

Mám záujem o viac informácii o tomto produkte

Pre otvorenie kliknite sem