Vetracie systémy s rekuperáciou > Systemair > VR 300ECV-B

VR 300 ECV/B rekuperačná jednotka

 

Rotačný rekuperátor

  • EC ventilátory
  • Rotačný rekuperátor
  • Ľavé resp. pravé vyhotovenie otočením jednotky
  • Automatická zmena normálnej/letnej prevádzky
  • Odvod kondenzátu nie je potrebný

 

VR 300 ECV/B je kompaktná rekuperačná jednotka určená na vetranie domácností. Primárne je určená pre stenovú montáž, je však možné ju inštalovať aj horizontálne napr. do zníženého stropu. Jednotka má dvojité steny vyplnené izoláciou, je vybavená radiálnymi ventilátormi pre prívod a odvod vzduchu, rotačným rekuperátorom, filtrami a termostatom riadeným el. dohrevom vzduchu. VR 300 ECV/B má veľké servisné dvierka z oboch strán, čo znamená, že je reverzná a umožňuje ľahšie pripojenie na potrubie.

 

Odsávač pár môže byť v prípade umiestnenia mimo jednotky pripojený potrubím vo vrchnej časti jednotky. Ďalšia možnosť je umiestnenie odsávača pár priamo pod jednotkou. Odvod vzduchu z odsávača pár je riešený priamo cez odvodný ventilátor v jednotke (nie cez rekuperátor). Vzduchový výkon je možné zvoliť na odsávači pár alebo na externom ovládači.

 

Upozornenie: Odsávač pár musí byť kompatibilný s rekuperačnou jednotkou. Musí mať el. uzatváraciu klapku a nesmie byť vybavený ventilátorom.

 

Elektrické pripojenie:Pripojenie cez 1m kábel s koncovkou 230V (súčasť jednotky)Špeciálny kontakt pre pripojenie ovládača alebo odsávača pár.

Mám záujem o viac informácii o tomto produkte

Pre otvorenie kliknite sem