Vetracie systémy s rekuperáciou > Systemair > VX700-EV

VX 700 EV-L rekuperačná jednotka

 

Vzduchotechnická rekuperačná jednotka VX 700 EV je určená pre menšie kancelárie, obchody, rodinné domy, byty alebo veľkostne podobné objekty.

Jednotka je určená pre montáž na stenu.

 

Jednotka VX 700EV pozostáva z filtrov, elektrického ohrievača, doskového hliníkového rekuperátora a ventilátorov s dopredu zahnutými lopatkami. Vreckový filter F7 na prívode, plochý hliníkový filter na odvode, doskový rekuperátor a ventilátory je možné jednoducho vybrať na čistenie alebo údržbu.

Dvojitý plášť jednotky je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu s izoláciou hrúbky 30 mm. Plášť je opatrený práškovým náterom.

Odvod kondenzátu je riešený na spodnej strane jednotky.

Riadiaci systém

Jednotka je vybavená zabudovaným riadiacim systémom.

Požadovaná teplota 16-22°C (5 krokov) a množstvo vzduchu (Min./Norm./Max.) sa nastavujú pomocou ovládača CE na čelnom paneli jednotky. Prednastavenie prevádzky „Norm." v dvoch rôznych hladinách - otáčkach ventilátorov (výkonové krivky 3 a 2) je možné vykonať pomocou tlačidiel na ovládači.

Tento má naviac diódovú signalizáciu prevádzkového stavu jednotky, zopnutia elektrického ohrevu a zanesenia prívodného alebo odvodného filtra (signalizuje potrebu výmeny filtrov).

Súčasťou riadiaceho systému je aj automatické odmrazovanie rekuperátora pomocou predohrevu odvodného vzduchu.

Pripojenie VZT jednotky k elektrickej sieti je cez štandardnú jednofázovú zástrčku 230V/50Hz (elektrický kábel 1,0m v dodávke).

Mám záujem o viac informácii o tomto produkte

Pre otvorenie kliknite sem