Služby

Služby

Prinášame Vám kompletnú paletu služieb ktoré potrebujete a ktoré klientom našej spoločnosti prinášame samozrejme bezplatne.

 

HEATING STUDIO je spoločnosť so zavedenou politikou neustáleho rastu kvality poskytovaných služieb. Nenašli ste u nás niečo čo je pre Vás zaujímavé? Podeľte sa s nami o Vaše nápady, radi prijímame a zavádzame zlepšenia. Za Vašu ochotu Vás neminie drobná pozornosť.

Návrh koncepčného riešenia

Možno máte iba predstavu, čo by ste chceli dosiahnuť, povedzte nám ju a my nájdeme pre Vašu predstave konkrétne riešenie.

Vypracovanie projektovej dokumentácie

Projekt, je rodný list Vášho vykurovacieho , vetracieho, či chladiaceho systému, je to odborný a oporný dokument ktorý garantuje profesionalitu a zodpovednosť partnera a jasne stanovuje postupy a vhodnosť navrhnutých technológií.

Obhliadky stavby

Keď riešime Vašu stavbu je pre nás potrebné získať čo najviac vstupných informácií, naša prítomnosť na vašej stavbe je zdrojom obrovského množstva takýchto informácií.

Účasť na kontrolných dňoch

Stavba je ako živý organizmus, striedajú sa profesie, inštalujú technológie a to všetko má svoje nadväznosti a predpísané postupy. Dajte nám vedieť termíny Vašich kontrolných dní a my budeme vždy pripravený na mieste.

Poradenstvo

Nemusíte byť odborník, ako náš klient však vyžadujete správne riešenia. Pýtajte sa a my nájdeme odpovede. Koľko domov staviate za život? My desiatky ročne...

Optimalizácia prevádzky

Technológie napredujú úžasne rýchlo a renomovaný výrobcovia myslia aj na tie zariadenia, ktoré už majú svoju službu za sebou. Alebo Váš systém iba nedosahuje požadovanú efektivitu? Odhalíme problém a nájdeme vhodné riešenie.

Zaškolenie obsluhy

Váš systém Vám musí slúžiť perfektne. My Vám vysvetlíme ako na to, vy si iba vyberiete či Vám zaškolenie vyhovuje skôr odborne, alebo ľudsky.